Jelly Belly Jumbo Box (595g)

Nowy

Mieszanka fasolek o dwudziestu różnch smakach.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

159,99 zł

26,89 zł za 100g

Opis

Szukasz prezentu? A może jesteś fanem Jelly Belly? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z tych pytań, to znaczy, że ten produkt jest dla Ciebie! Co to jest? To gigantyczna paczka fasolek Jelly Belly o dwudziestu smakach. Jego opakowanie ma aż 35 cm wysokości i 22 cm szerokości. Zawiera w sobie 75 mniejszych torebeczek wypełnionych fasolkami - w sumie jest ich ponad pół kilograma! Jelly Belly chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać ;)

Smaki: Zielone Jabłuszko, Arbuz, Guma Balonowa, Sorbet Pomarańczowy, Cytryna, Limonka, Kokos, Borówka Amerykańska, Mandarynka, Budyń Czekoladowy, Śliwka, Popcorn Maślany, Tutti-Frutti, Opiekany Marshmallow, Wiśnia,Lukrecja, Truskawkowe Daiquiri, Wata Cukrowa, Pina Colada, Island Punch.

Jelly Belly to jeden z symboli Ameryki. Firma, która produkuje słynne fasolki istnieje od 1869 roku. To o nich prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan napisał słynny list mówiący: "nie możemy rozpocząć spotkania lub podjąć decyzji bez poczęstowania wszystkich jelly beans". Na nich też inspirowała się J.K. Rowling pisząc o fasolkach wszystkich smaków Bertiego Botta. Jelly Belly to po prostu produkt kultowy, który każdy powinien spróbować.

Więcej informacji

Waga595g
Cena za 100g26,89 zł
ProducentJelly Belly
Kraj pochodzeniaUSA
Data ważności06.07.2017