Mogu Mogu Orange Zobacz większe

Mogu Mogu Orange (320ml)

Nowy

Napój o zawartości 25% soku pomarańczowego i 25% galaretki kokosowej nata de coco.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

3,99 zł

1,25 zł za 100ml

Opis

Jak ktoś nie kocha Mogu Mogu to znaczy, że jeszcze go nie pił ;) Wywodzi się z Tajlandii i podbija kolejne rynki azjatyckie, europejskie czy amerykańskie. I nie przypadkowo - Mogu Mogu jest po prostu rewelacyjne!
W czym tkwi jego sekret? Oprócz pysznego soku owocowego zawiera solidną dawkę wywodzącej się z Filipin nata de coco - zwanej także galaretką kokosową. Uzyskuje się ją w procesie fermentacji, bogatej w minerały i witaminy, wody kokosowej. To właśnie dzięki nata de coco każdy łyk tego napoju dostarcza mnóstwo frajdy- możesz wyłapywać kawałki galaretki i z rozkoszą je przeżuwać!
Mogu Mogu to zdecydowanie napój, który każdy powinien spróbować. Ostrzegamy tylko, że jego smak uzależnia :)

Więcej informacji

Pojemność320ml
Cena za 100ml1,25 zł
ProducentSappe
Kraj pochodzeniaTajlandia
Składwoda, sok pomarańczowy z koncentratu, nata de coco (sfermentowana woda kokosowa), fruktoza, sacharoza, kwas cytrynowy (reg. kwasowości), aromat identyczny z naturalnym, benzoesan sodu (subst. konserwująca), czerwień allura AC (barwnik), żółcień pomarańczowa (barwnik), tartrazyna (barwnik). Barwniki czerwień allura AC, żółcień pomarańczowa, tartrazyna mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Data ważności14.09.2018

Produkty powiązane