Zotter Santo Domingo 40% (70g)

Nowy

Wysokiej jakości mleczna czekolada (zawartość kakao min. 40%)

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

16,99 zł

24,27 zł za 100g

Opis

Mamy coś dla fanów mlecznej czekolady, którzy od cierpkiego, gorzkiego kakao wolą mleczny, słodki smak. Kakao w niej użyte pochodzą ze sprawdzonych plantacji z egzotycznego Haiti. Poza kakao użyto w niej nierafinowanego cukru trzcinowego, górskiego mleka i prawdziwej wanilii.

O firmie Zotter

Marka wysokiej jakości czekolad i produktów czekoladowych wytwarzanych w technologii bean-to-bar, czyli od ziarna kakaowca do czekolady. Oznacza to, że w fabryce nie używają tanich półproduktów, a jedynie wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, które sami poddają obróbce. Warto również dodać, że składniki używane do produkcji czekolad pochodzą z ekologicznych upraw zgodnych z zasadą fair trade. Doskonałe składniki, niezwykła kreatywność i gust w komponawaniu smaków, opakowania zaprojektowane przez niemieckiego artystę Andreasa H. Gratze sprawiają, że czekolady Zotter są jedyne w swoim rodzaju.

Firmę założył ceniony, znany na całym świecie w swojej branży, austriacki cukiernik, chocolatier Józef Zotter. Swoją fabrykę otworzył w 1999 roku w Bergl w Austrii. Dzisiaj Zotter sprzedaje rocznie aż 15 milionów czekolad na całym świecie.

Więcej informacji

Waga70g
Cena za 100g24,27 zł
ProducentZotter
Kraj pochodzeniaAustria
Składsurowy cukier trzcinowy*+, masło kakaowe*+, pełne mleko w proszku*+, masa kakaowa*+, sól, wanilia*+. Zawartość Fairtrade 78%. Kakao min. 40%. *Certyfikat Fairtrade.+ Z kontrolowanej uprawy ekologicznej. Może zawierać orzechy, sezam oraz soję. Produkt bez glutenu.
Data ważności15.12.2016