Zotter For Grandpa (70g)

Nowy

Wysokiej jakości gorzka czekolada (zaw. kakao 82%).

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

16,99 zł

24,27 zł za 100g

Opis

Zotter for Grandpa to idealny prezent dla Twojego kochanego dziadka. Jest to gorzka czekolada, czyli taka jaką większość dziadków lubi. Ma w sobie aż 82% kakao pochodzącego z dalekiego Peru, a jej smak dodatkowo podkreśla niewielka ilość soli. Jednym słowem klasa!

O firmie Zotter

Marka wysokiej jakości czekolad i produktów czekoladowych wytwarzanych w technologii bean-to-bar, czyli od ziarna kakaowca do czekolady. Oznacza to, że w fabryce nie używają tanich półproduktów, a jedynie wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, które sami poddają obróbce. Warto również dodać, że składniki używane do produkcji czekolad pochodzą z ekologicznych upraw zgodnych z zasadą fair trade. Doskonałe składniki, niezwykła kreatywność i gust w komponawaniu smaków, opakowania zaprojektowane przez niemieckiego artystę Andreasa H. Gratze sprawiają, że czekolady Zotter są jedyne w swoim rodzaju.

Firmę założył ceniony, znany na całym świecie w swojej branży, austriacki cukiernik, chocolatier Józef Zotter. Swoją fabrykę otworzył w 1999 roku w Bergl w Austrii. Dzisiaj Zotter sprzedaje rocznie aż 15 milionów czekolad na całym świecie.

Więcej informacji

Waga70g
Cena za 100g24,27 zł
ProducentZotter
Kraj pochodzeniaAustria
Składmasa kakaowa*+, surowy cukier trzcinowy*+, masło kakaowe*+, sól. Fairtrade 100%. Kakao minimum 82%. *Certyfikat Fairtrade. + z kontrolowanej uprawy ekologicznej. Może zawierać orzechy, orzechy ziemne, sezam oraz soję. Produkt bez glutenu/laktozy. Produkt wegański.
Data ważności23.11.2016

Produkty powiązane