Zotter White Chocolate (70g)

Nowy

Wysokiej jakości biała czekolada.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

16,99 zł

24,27 zł za 100g

Opis

Niestety większość białych czekolad dostępnych na rynku dobrowadza do zderzenia czołowego z cukrem. Wyprodukować dobrą białą czekoladę to sztuka. Na szczęście udała się ona Józfowi Zotterowi dzięki dobrze dobranym, z odpowiednią proporcją oraz wysokiej jakości składnikom. Zottter White Chocolate to armoatyczna czekolada, rozpuszczająca się w temperaturze ciała, z dodatkiem organicznego mleka oraz prawdziwej wanilii z Madagaskaru. To obowiązkowa pozycja dla fanów białej czekolady.

O firmie Zotter

Marka wysokiej jakości czekolad i produktów czekoladowych wytwarzanych w technologii bean-to-bar, czyli od ziarna kakaowca do czekolady. Oznacza to, że w fabryce nie używają tanich półproduktów, a jedynie wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, które sami poddają obróbce. Warto również dodać, że składniki używane do produkcji czekolad pochodzą z ekologicznych upraw zgodnych z zasadą fair trade. Doskonałe składniki, niezwykła kreatywność i gust w komponawaniu smaków, opakowania zaprojektowane przez niemieckiego artystę Andreasa H. Gratze sprawiają, że czekolady Zotter są jedyne w swoim rodzaju.

Firmę założył ceniony, znany na całym świecie w swojej branży, austriacki cukiernik, chocolatier Józef Zotter. Swoją fabrykę otworzył w 1999 roku w Bergl w Austrii. Dzisiaj Zotter sprzedaje rocznie aż 15 milionów czekolad na całym świecie.

Więcej informacji

Waga70g
Cena za 100g24,27 zł
ProducentZotter
Kraj pochodzeniaAustria

Produkty powiązane